16:00, 12 грудня 2012 р.

Тернопіль на порозі епідемії

 У місті оголосили передепідемічний період щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції. Про це повідомили у міській санепідемстанції.

– Інтенсивний показник станом на 11 грудня склав по місту 55 випадків на десять тисяч населення. Це 51% від орієнтовного розрахункового показника визначення початку епідемії. Щодо захворілих на ГРВІ дітей, то питома вага цих дітей склала 37%,– розповіла лікар-епідеміолог Світлана Маціпура.

Епідеміологи спостерігають поступовий ріст захворюваності на 10% у порівнянні з минулим тижнем. З початку епідеміологічного періоду вже зареєстровані і лабораторно підтверджені три випадки грипу В.

У санстанції відзначають, що зараз тернополяни почали активно вакцинуватися проти грипу. Щепилося вже 2 тисячі 300 осіб.

– В основному, це медпрацівники лікувальних закладів міста, є працівники різних підприємств, організацій, хронічно хворі, є діти, є навіть кілька випадків серед вагітних, – додала Світлана Маціпура.

За останній тиждень з важкими формами захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції госпіталізували 26 людей, з них – 15 діти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...