![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
16:00, 12 грудня 2012 р.
Тернопіль на порозі епідемії
У місті оголосили передепідемічний період щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції. Про це повідомили у міській санепідемстанції.
– Інтенсивний показник станом на 11 грудня склав по місту 55 випадків на десять тисяч населення. Це 51% від орієнтовного розрахункового показника визначення початку епідемії. Щодо захворілих на ГРВІ дітей, то питома вага цих дітей склала 37%,– розповіла лікар-епідеміолог Світлана Маціпура.
Епідеміологи спостерігають поступовий ріст захворюваності на 10% у порівнянні з минулим тижнем. З початку епідеміологічного періоду вже зареєстровані і лабораторно підтверджені три випадки грипу В.
У санстанції відзначають, що зараз тернополяни почали активно вакцинуватися проти грипу. Щепилося вже 2 тисячі 300 осіб.
– В основному, це медпрацівники лікувальних закладів міста, є працівники різних підприємств, організацій, хронічно хворі, є діти, є навіть кілька випадків серед вагітних, – додала Світлана Маціпура.
За останній тиждень з важкими формами захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції госпіталізували 26 людей, з них – 15 діти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
00:31, 15 липня
12:09, 16 липня
81
live comments feed...