• Головна
  • Тернополяни у будь-яку мить можуть провалитися під кригу озера (ФОТО)
17:30, 12 грудня 2012 р.

Тернополяни у будь-яку мить можуть провалитися під кригу озера (ФОТО)

Задля риболовлі тернополяни ризикують власним життям.

Незважаючи на те, що лід на Тернопільському ставі не дуже товстий, жителі міста все одно рибалять. За словами рятувальників, це дуже небезпечно. Адже лід тонкий, людина може провалитися у будь-яку мить.

Начальник відділу роботи зі ЗМІ та громадськістю територіального управління МНС в Тернопільській області Ігор Невінський у розмові з кореспондентом “0352.com.ua” розповідає, що на даний час товщина криги на Тернопільському ставі становить приблизно 5 сантиметрів.  Цієї товщини замало для того, щоб рибалити на ставі. Безпечним вважається лід, який має більше 10 сантиметрів.

– Зараз взагалі не можна ще виходити на лід водойми через те, що крига досить тонка. Є небезпека провалу. Хоч морози вже були,  але невідомо, що робиться під снігом на Тернопільському ставі. Товщина льоду може досягати до 5 сантиметрів, здається, вона безпечна, але у будь-яку хвилину можна провалитися під кригу. Тому людям забороняється виходити на лід. Щоб було безпечно перебувати на кризі водойми, лід повинен мати більше 10 сантиметрів. Окрім любителів риболовлі, на лід також люблять гратися діти. Батькам слід вчити дітей, що цього робити не можна, - каже Ігор Невінський.

Тонкий лід не раз вже ставав причиною трагедій на зимових водоймах Тернопільщини. Рятувальники попереджають, що у різних місцях озера товщина льоду може бути різною.

– Біля берегів лід може бути більш тонким. В свою чергу  посередині  він буде набагато товстішим і міцнішим. Справа в тому, що існують різні фактори утворення  льоду. Наприклад, там, де водорості, камиші льодоутворення набагато гірше.

Рятувальники закликають тернополян не ризикувати життям і поки що не виходити на лід Тернопільського ставу.

 Тамта ҐУҐУШВІЛІ. Фото: Олег Базар

ozero lid 1

ozero lid 1

ozero lid

ozero lid

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...