"Замість букета - іграшки": молоде подружжя з Тернопільщини розпочало своє сімейне життя з благодійності (ФОТОФАКТ)

Дуже гарну ідею втілили у життя весільна пара із Шумська. Наречена Марія з чоловіком попросили гостей не приносити їм на святкування квіткових букетів. Взамін цього, наречені запропонували принести іграшки для діток. Свою акцію вони назвали: "Замість букета - іграшка"! Про це пише Типовий Кременець.

У соцмережі мати нареченої подякувала гостям за підтримку та чудові подарунки: "Ваші подарунки знайшли малечу, яка про ці іграшки могла тільки мріяти!", - зазначила жінка.

Гарний початок для щасливого подружнього життя! Молодці, вчинок вартий поваги. Вітаємо з одруженням! Довгих років спільного подружнього життя.

Сайт міста Тернополя 0352.ua приєднується до вітань. Бажаємо аби молодятам, за їх тепло, доля віддячила сторицею.

"Замість букета - іграшки": молоде подружжя з Тернопільщини розпочало своє сімейне життя з благодійності (ФОТОФАКТ), фото-1 "Замість букета - іграшки": молоде подружжя з Тернопільщини розпочало своє сімейне життя з благодійності (ФОТОФАКТ), фото-2 "Замість букета - іграшки": молоде подружжя з Тернопільщини розпочало своє сімейне життя з благодійності (ФОТОФАКТ), фото-3 "Замість букета - іграшки": молоде подружжя з Тернопільщини розпочало своє сімейне життя з благодійності (ФОТОФАКТ), фото-4
тернопіль шумськ благодійність іграшки весілля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі