• Головна
  • Чи вистачить бомбосховищ Тернопільщини на всіх жителів області під час кінця світу?
16:30, 13 грудня 2012 р.

Чи вистачить бомбосховищ Тернопільщини на всіх жителів області під час кінця світу?

Тема кінця світу набирає усе більше розголосу. З наближенням 21 грудня 2012 року люди  цікавляться тим, як врятуватися у разі катаклізмів.

Скільки бомбосховищ є у Тернопільській області, сьогодні на прес-конференції розповів начальник  управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Тернопільської ОДА Василь Майка.

– В області на обліку знаходиться понад 480 захисних споруд, як в народі говорять бомбосховищ. На сьогоднішній день проводиться інвентаризація, вже протягом трьох років повністю приводять їх до ладу. В місті Тернополі більше 60 таких споруд. Частина з них комунальної власності, частина в приватній власності. Є протирадіаційні укриття, які передбачені при збільшенні радіації.  Слава Богу, що Тернопільська область не потрапляє у 10-кілометрову ризиковану зону, але локальні підвищення радіації можуть вплинути. Якщо, не дай Бог, будуть аварії на атомних станціях, в органах влади і відповідних структурах є люди, які заведуть населення в заглиблене приміщення.

На прес-конференції також було зазначено, що будь-які катаклізми є проблемою. Але це не означає, що їх не можна перебороти. Треба пам’ятати, що будь-яка стихія - це не проблема тільки еменесників чи комунальників. Якщо кожен візьметься за вирішення стихії на своєму рівні, ніякі стихії не страшні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...