• Головна
  • Поліцейські підозрюють, що матір хлопчика, тіло якого знайшли у валізі, могла скоїти самогубство
12:17, 24 липня 2019 р.

Поліцейські підозрюють, що матір хлопчика, тіло якого знайшли у валізі, могла скоїти самогубство

На Буковині продовжують розшукувати Анну Пілявську - матір 2-річного хлопчика, якого знайшли 27-го червня мертвим у валізі на околиці Чернівців.

Проте поліцейські припускають, що жінка може бути мертвою. Про це на брифінгу сказав заступник начальника управління Сергій Ратушенко, пише molbuk.ua.

Нагадаємо, 22-річну жінку підозрюють у тому, що саме вона викинула тіло маленького сина у валізі. Пошуки тривають протягом місяця, але ніяких зачіпок поліція не має.

За словами Ратушенка, імовірно, жінки вже немає серед живих.

"Це не підтверджено, але може бути, що вона покінчила з життям. Слідів, де вона може бути, на даний момент не встановлено, хоча робота постійно проводиться", - сказав він.

Керівник поліції Буковини Анатолій Дмитрієв додав, що жінка не прийшла за коштами на дитину. Пошуки Анни Пілявської не припиняють, до них залучені також правоохоронці Хмельничини, адже молода матір з дитиною за місяць до смерті хлопчика мешкала там. Раніше судмедексперти назвали причину смерті хлопчика, якого знайшли у валізі в Садгорі. Кажуть, це не було вбивство, а помер він ще за кілька днів до того, як його знайшли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #дитина #поліція #самогубство

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...