• Головна
  • Тернопільські велолюбителі незважають на погодні умови чи температурний режим на вулиці (відео)
17:00, 14 грудня 2012 р.

Тернопільські велолюбителі незважають на погодні умови чи температурний режим на вулиці (відео)

Зараз, коли сніговий покрив сягає мало що не пів метра, у Тернополі не часто зустрінеш когось на  велосипеді. Але, виявляється, таки є люди, котрі не уявляють свого життя без двох коліс, незважаючи на погодні умови чи температурний режим на вулиці.

Як розповів «Погляду» Андрій Янович, голова «Асоціації велосипедистів Тернополя», взимку на велосипедах їздять лише ті, кому це зручно, або хто дуже скучає за їздою.

-          Перша причина, чому тернополяни виїжджають навіть взимку – це те, що вони просто скучають  за ровером. А друга – є такі фанати, котрим зручно круглий рік на роботу чи до місця відпочинку добиратися на двох колесах в любу погоду.

Андрій Янович розповів, що зараз навіть зимові шини виробляють, на котрих зовсім не слизько. Він також пояснив, що ніякої додаткової підготовки чи оснащення для їзди в мінусову погоду, сучасні велосипеди не потребують. А от колишні, радянські – так.

-          Я читав звіт радянських велотуристів, котрі на своїх «Спутниках» їздили в Тайгу, то вони ділилися, що часто під час подорожі щось там у них одне ламалося. Але в теперішніх велосипедах уже такої проблеми нема.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...