• Головна
  • У Тернополі затримали "металевого" злодія
11:01, 29 липня 2019 р.

У Тернополі затримали "металевого" злодія

О першій годині ночі жителі багатоповерхівки, що в центрі Тернополя, почули якийсь шум на першому поверсі. Подумавши, що це крадій, викликали поліцейських.

Коли група швидкого реагування прибула намісце виклику, то застала молодого чоловіка, який вовтузився біля алюмінієвої конструкції, розбираючи її. Дії зловмисника задокументували. Той зізнався, що планував комплектуючі здати на металобрухт.

33-річному тернополянину інкримінують частину 2 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжка
ТОП новини
Посилена мобілізація з 1 червня накриє молодших за 25 років і старших за 60 років чоловіків: ТЦК шукатиме за 2-а ознаками
"Град, негода і шквали 15 – 20 м/с": новий прогноз від синоптиків попереджає про дощ, грозу і сильний вітер
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення