![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
20:30, 14 грудня 2012 р.
Тернопільський стадіон віддадуть іноземним футболісткам
Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до президента Федерації Футболу України Анатолія Конькова з проханням надати право провести в Тернополі Міжнародний турнір з футболу серед дівочих національних збірних команд U-17.
Тернопільська міська рада отримала відповідне погодження від президента Федерації. Відтак 26-30 червня 2013 року в Тернополі на центральному стадіоні проходитимуть змагання з футболу серед жінок.
«Важливим поштовхом для популяризації жіночого футболу в нашій країні має стати проведення змагань європейського рівня з дівочого футболу у 2013 році. З 26-го червня у Тернополі стартує Міжнародний турнір з футболу серед дівочих національних збірних команд U17. Крім України у ньому візьмуть участь Шотландія, Угорщина та Словенія», - повідомляють на сайті Федерації Футболу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
16:26, Вчора
28
11:18, 18 липня
12:13, 16 липня
64
live comments feed...