Пробіжка в комфортних умовах на біговій доріжці

 Малорухливий спосіб життя не найкращим чином позначається на фігурі і стані здоров'я. Помірні фізичні навантаження, прогулянки і біг - необхідний мінімум, щоб не відчувати втому і завжди залишатися в доброму настрої. У теплу пору року пробігтись можна в парку, навколо будинку або на стадіоні. Але взимку чи під час проливного дощу не дуже хочеться покидати затишну кімнату. Бігова доріжка дозволить вам тренуватися в зручний час і не залежати від погодних умов за вікном.

 Бажаєте скинути пару кілограмів, зміцнити імунну систему, надати тілу спокусливі форми - не лінуйтеся систематично тренуватися. Біг підвищує витривалість і координацію, покращує роботу серця. Помірні навантаження необхідні в будь-якому віці. Приступаючи до тренувань, рекомендується проконсультуватися у лікаря. Людям із захворюваннями хребта і суглобів слід вибирати легкий режим, адже під час бігу левова частка навантаження припадає саме на опорно-руховий апарат. Гіпертонікам і астматикам також не слід випробовувати свій організм на витривалість. Пробіжки в спокійному темпі цілком достатньо для підтримки тіла в формі. Якщо хочете розпрощатися із зайвими кілограмами, «підтягнути шкіру», бігайте в середньому темпі не менше 30 хвилин в день. За годину пробіжки  людина середньої статури (50-70 кілограм) спалює від 400 до 600 ккал.

Переваги сучасних бігових доріжок

Тренажерні зали переповнені різними варіантами кардіотренажерів: степпери, орбітреки, гребні та лижні тренажери, велотренажери. Кожен з них сприяє схудненню і покращує роботу серцево-судинної системи. 

У чому популярність бігових доріжок?

  • Простота у використанні. Ви задаєте необхідний темп, вибираєте кут нахилу полотна і біжите чи йдете. Меню зрозуміле, не містить ніяких складних пунктів.

  • Практично всі моделі оснащено бортовим комп'ютером. Не потрібно записувати показники занять і вести спеціальні прорахунки - комп'ютер зробить все за вас. Пульс, довжина пройденої дистанції, кількість витрачених калорій тепер прямо перед вами - на моніторі.

  • Ваші тренування проходять в комфорті, що не залежать від пори року і погодних умов.

  • Ефективно працюють основні групи м'язів, нормалізується сон, зникає стрес і втома, прихопивши з собою зайві кілограми.

Недоліки бігових доріжок

  • Навантаження на спину і суглоби. Жодна амортизація не позбавить від цього. Людям із захворюваннями опорно-рухового апарату обов’язково потрібно задавати правильний режим.

  • Габарити. Навіть самий компактний тренажер займає чималу площу. В більшості моделей є функція складання - в складеному вигляді виріб займає небагато місця.

  • Шумність. Важко сказати, що пристрій працює зовсім тихо, але це ніяк не заважає процесу. Згодом ви не будете його чути.

Якщо ви вирішили купити бігову доріжку для дому, то виграєте не один раз: будете вправлятися в зручний час, не доведеться підлаштовуватися під графік фітнес центру, не потрібно витрачати кошти на придбання абонемента. Враховуйте розміри стрічки, максимально допустиму вагу користувача, можливість регулювання кута нахилу полотна і наявність різних тренувальних програм. Хочете внести яскраві фарби в звичний тренувальний процес - купуйте моделі зі спеціальним додатком «карта мого маршруту», який перемістить вас віртуально в будь-яку точку світу. Відчути кожен камінь в горах, пробігтися вулицями Лондона - вибирайте, в якій точці світу ви хочете опинитися сьогодні.

 В якому місці ви б не опинилися - рухайтесь тільки вперед! Нехай ніщо вас не зупиняє на шляху до привабливого тіла!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі