• Головна
  • Вперше у Тернополі виступив російський комік Єфим Шифрін
19:30, 15 грудня 2012 р.

Вперше у Тернополі виступив російський комік Єфим Шифрін

Російський комік вперше виступив у нашому місті. На концерт, який проходив у «Перемозі», зібрався повний зал глядачів. Актор жартував і співав свої пісні. Під час останньої пісні весь зал плескав стоячи.

 Концерт пройшов 13 грудня. Більшість глядачів була середнього віку, але були і молоді люди. Розпочався він майже на годину пізніше. Актор добирався до нашого міста з Трускавця.

- Спізнились виключно через погодні умови, - каже пан Шифрін. – Через сніг машина більше 40 розігнатись не може. Я хвилювався, що люди будуть не задоволені таким спізненням. Але зустріли мене дуже тепло. На такого глядача не можна скаржитись.

В Тернопіль комік заїхав у рамках туру по Західній Україні. Свої перші жарти пан Шифрін розповідав українською мовою.

- Я думав, що можуть бути проблеми щодо сприйняття моїх жартів, бо тут населення говорить переважно українською, - каже чоловік. – Я українську розумію. Мені доводилось побувати у багатьох містах України, і деякі фрази просто запам’ятовуються.

Під час всього виступу тернополяни підтримували актора гучними оплесками. Комік змушував глядачів сміятись після кожного жарту. Він зачепив різні теми, сміявся і над блондинками і навіть з кінця світу, також були і жарти політичного характеру. Але для актора існує і деякі табу у виборі жартів.

- Перш за все, я дотримуюсь рамок моралі і не жартую над інвалідами, - каже комік. – Хоча у мене і був такий один номер, мабуть це була найбільша моя помилка. Хоча думаю цей номер вийшов необразливий. Також я намагаюсь не торкатись гострих питань. Наприклад, в Західній Україні - це мовне питання.

Наразі актор готується до Нового року. Це свято йому доведеться зустріти на сцені.

- Звичайно, що я готую подарунки для свої рідних на Новий рік, - каже чоловік. – В цей період в мене багато роботи, я нещодавно відзнявся в «Новорічній казці», що буде транслюватись на телебаченні. Це не дуже серйозна робота. Але мені вона подобається. Доводиться працювати з гримерами, а також грати у різноманітних костюмах, і це весело. Наразі люди цим рідко користуються. Роблять дешеві серіали економлячи на всьому.

Єфим Шифрін відзначив також і українську кухню, яку порівняв із кавказькою.

- Мені подобається, як у вас ставляться до їжі, - каже чоловік. – Всі страви української національної кухні дуже смачні. У Росіян зовсім інше до цього ставлення. Ніколи не думаєш, що їсти. Десь перекусив і достатньо. Тут ми часто зупиняємось у різних придорожніх кафе, бо знаємо, що навіть там смачно нагодують. В Росії так десь поїсти я би не ризикнув.

Під час завершення виступу актора просто не хотіли відпускати зі сцени, голосно аплодували і звали на біс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...