На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото)

На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото)

В с.Струсів Тернопільської області сталася ДТП за участю вантажівки та рейсового автобусу. Про це в редакцію 0352.ua повідомили очевидці.

Як розповідають свідки ДТП, на момент аварії в рейсовому автобусі "Калуш - Івано-Франківськ" перебувало більше двох десятків пасажирів. Відомо, що в аварії постраждало четверо людей.

Наразі на місці працюють спецслужби правоохоронних органів, рятувальників та швидкої допомоги. Проїзд дорогою перекрили. На даній ділянці шляху вже неодноразово траплялися ДТП. Сьогодні ситуацію ускладнила мокра дорога. Деталі аварії будуть відомі згодом.

Фото та відео для 0352.ua надав Андрій Станько

На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-1 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-2 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-3 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-4 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-5 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-6
На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-7 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-8 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-9 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-10 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-11 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-12 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-13 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-14 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-15 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-16 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-17 На Тернопільщині рейсовий автобус потрапив в ДТП (фото), фото-18
Фото: Андрій Станько
Тернопільщина ДТП рейсовий_автобус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі