• Головна
  • Азаров дав наказ допомогти Тернопільщині подолати снігові замети
17:07, 17 грудня 2012 р.

Азаров дав наказ допомогти Тернопільщині подолати снігові замети

За розпорядженням прем’єр-міністра, буде надана необхідна допомога людям в транспортних засобах, які потрапили у затори через снігові замети на автошляхах країни.

«У ніч на 16 грудня в окремих районах Львівської, Тернопільської, Луганської, Хмельницької та Житомирської областей негода спричинила знеструмлення населених пунктів, серйозно ускладнила дорожній рух у зв’язку зі сніговими переметами автошляхів тощо. Прем’єр-міністр доручив відповідним міністерствам і відомствам у максимально стислі терміни забезпечити підключення до мереж електропостачання знеструмлених населених пунктів», – зазначається у повідомленні.

Азаров зобов’язав низку міністерств та відомств терміново забезпечити надання місцевим органам виконавчої влади та обласним енергопостачальним компаніям допомогу наявними силами та засобами у відновленні роботи об’єктів електропостачання, забезпечивши безперебійну цілодобову роботу спеціальної техніки, сил та засобів для своєчасного прибирання і розчищення під’їзних доріг. 

Для подолання наслідків стихії залучені транспортні засоби Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства оборони, Міністерства палива та вугільної промисловості, Міністерства інфраструктури, Міністерства внутрішніх справ, Укравтодору, всі наявні ресурси у регіонах, наголосили в урядовій прес-службі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...