Реклама
17:05, 17 грудня 2012 р.

Як примножити свій капітал

Реклама

Передноворічна пора – час подарунків, сюрпризів,здійснення бажань та проявів благодійності, на яку чекає чималенька частина нашого суспільства. Благодійність – справа не лише корисна, але і приємна. Насамперед для тих, хто своїм коштом намагається допомогти нужденним, злиденним та тим, кому вони вкрай необхідні.

Благодійники – це не завжди власники заводів, фабрик та пароплавів. Не рідко це зовсім не олігархи, а ті, хто просто вміє ефективно управляти своїми грішми. Навчитися це робити сьогодні може кожен, хто зацікавлений у зміцненні свого матеріального становища, збільшенні бюджету та укріпленні власної платоспроможності.

Валютний ринок Форекс, який вже давно припинив бути оазою для вибранців, сьогодні пропонує ефективні методи управління власними коштами не тільки для заможних українців, але й для широких кіл населення.

Альтернативою звичайним банківським депозитам в даному випадку виступають ПАММ – рахунки на Форексі. Вони значно дієвіші та прибутковіші за звичні усім депозити у банках. До того ж, ПАММ – рахунки не тільки рятують кошти вкладників (інвесторів) від інфляції, але й виступають гарантом збереження інвестицій від світових економічних катаклізмів та надають можливість значно збільшити свій первинний капітал, стартовий розмір якого може не перевищувати 100 доларів.

Вся справа у механізмах дії ПАММ - рахунків, які нівелюють можливі ризики втрат та значно підвищують вірогідність отримати прибуток у розмірі більше, ніж 100% річних. Це безсумнівна перевага ПАММ – рахунків, такої компаниї як Форекс Тренд, яка дозволяє їм зайняти перше місце в рейтингу серед будь-яких інших фінансових інструменті, які сьогодні існують.

Довірче управління, на принципах якого базується вся робота ПАММ – рахунків, дозволяє людині, яка вклала гроші та бажає заробити, делегувати усі повноваження з торгівлі коштами професійним трейдерам – управляючим ПАММ – рахунками. Тим самим, відкривши власний рахунок та приєднавшись до кількох ПАММ – рахунків різних управляючих, інвестор диверсифікує свої ризики та створює усі умови для збільшення власного капталу. Маючи дохід, який в рази та десятки перевищує прибуток від банківських депозитів, інвестор має усі підстави, аби стати фінансово незалежним за будь – яких економічних умов. Це саме той стан фінансової свободи, коли людина, впевнена у власних силах, без збитку для власного бюджету може дозволити собі жертвувати кошти на благодійні справи.

По матеріалам http://investbag.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...