• Головна
  • Уже восьмий раз у Тернополі проходили ігри зі «Що? Де? Коли?»
19:45, 18 грудня 2012 р.

Уже восьмий раз у Тернополі проходили ігри зі «Що? Де? Коли?»

Уже восьмий раз у нашому місті проходили ігри зі «Що? Де? Коли?» в рамках Меморіалу Юрія Сідлецького. Відбувалися змагання інтелектуалів впродовж цих вихідних на базі Тернопільського кооперативного коледжу. Також у програмі був й індивідуальний турнір під назвою «Відео-свояк», який проводив Сергій Ремез.

Перше місце у Меморіалі Юрія Сідлецького здобула команда «Західний полюс» (капітан Юрій Рудик). Другими були представники команди «Мізер» (капітан Іван Войтюк). Третій результат показали «Аристократи духу», незмінним лідером яких є Сергій Волоцюга. Всі команди – представники Тернопільського клубу «Що? Де? Коли?». Переможцем турніру «Відео-свояк» став Юрій Стах.

За вже усталеною традицією ведучим ігор був президент Івано-Франківського клубу «Що? Де? Коли?» Володимир Макаров. «Тут люди грають, для того, щоб грати, отримати задоволення,– говорить про ці зібрання знавців у Тернополі пан Володимир. – Так любив робити Юра, і усі його за це любили та поважали».

Цікаво, що цьогоріч серед учасників була й команда ветеранів. Спеціально для участі в турнірі, – щоб просто пограти, випробувати себе і поспілкуватися з давніми друзями – у Тернополі зібралися колишні гравці клубу «Що? Де? Коли?», які дружили і грали разом з Юрієм Сідлецьким. До речі, команда «Сателіт», капітаном якої свого часу був Юрій Сідлецький, на цьому турнірі посіла четверте місце.

- Юра – один із моїх найкращих друзів, – розповів представник команди, голова оргкомітету змагань Ігор Дячинський. – Тому вважаю, що це наш обов’язок – проводити такі турніри, оскільки Юра був дуже неординарною людиною, і щоб зберегти пам’ять про нього, ми не змогли нічого кращого придумати, як організувати Меморіал з гри «Що? Де? Коли?» в його честь. А життя показало, що ми абсолютно праві в цій ідеї. Ці ігри завжди проходять цікаво, весело, тому що Юра сам був таким.

Нагадаємо, що відомий тернопільський знавець Юрій Сідлецький у 1990-х роках стояв біля витоків створення у Тернополі клубу «Що, де, коли», у складі команди знавців «R», а потім «Сателіт» відстоював інтелектуальну честь нашого міста у найрізноманітніших всеукраїнських та свого часу всесоюзних турнірах, телевізійних інтелектуальних конкурсах з «Що? Де? Коли?» та «Брейн-рингу». Дружив і неодноразово зустрічався за ігровим столом з такими відомими знавцями як Борис Бурда, Олександр Друзь, Анатолій Васерман.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...