
12:29, 14 серпня 2019 р.
У Тернополі жахливий сморід несеться вулицею Рєпіна вже багато років (відео)
На сморід скаржаться мешканці вулиці Рєпіна у Тернополі та звинувачують ЖЕК у бездіяльності. До журналістів звернулися жителі одного із будинків цієї вулиці.
Жахливий сморід несеться вулицею Рєпіна,16 вже багато років. Постійні затоплення є глобальною проблемою. Мешканці будинку скаржаться на роботу комунальників, кажуть, ті проблему ігнорують. Мешканець Петро розповідає тв4, усе почалося в 1986 році і досі вирішити наболіле не вдається.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:47, 8 червня
18:06, 20 червня
10:31, 13 червня
10:45, 8 червня
