• Головна
  • "Міцний шлюб - це праця": фото подружжя тернопільських пенсіонерів викликало захват у мережі (ФОТО)
14:15, 15 серпня 2019 р.

"Міцний шлюб - це праця": фото подружжя тернопільських пенсіонерів викликало захват у мережі (ФОТО)

Чимало людей, отримавши кепський досвід, перестають вірити не те, що у щасливий шлюб, але навіть у можливість будь-яких гуманних стосунків між людьми.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Ярослав Яхотін опублікував допис, в якому розповів про своє враження від спостережень за людьми на вулиці Тернополя, а також навів докази того, що щасливий і міцний шлюб на все життя цілком можливий:

"Вчора побачив цю парочку і так радісно стало... вони наче робили атмосферу свята для цілої вулиці.

В наш час люди не ремонтують речі, які часто ламаються, а просто їх викидають. В шлюбі така ж ситуація - легше розлучитись, ніж брати відповідальність за свої помилки та разом проходити кризові ситуації. Міцний шлюб то не даність, а праця".

"Ця пара мені знайома)) Причому не один десяток років! Це наші сусіди. Скільки їх пам'ятаю у них завжди така ідилія - разом і рука в руці... Подружнє життя то спільна щоденна праця над собою, то вміння зрозуміти, пробачити, почути, стерпіти, врешті зробити висновки і йти далі... Далі разом по життю!!! Ця пара гідний приклад для наслідування)",- прокоментувала Тетяна Цибульська.

"Дуже шкода що ця гарна пара є рідкісною на вулицях Українських міст.В європейських країнах дуже багато таких гарних прикладів тепла і любові.Напрошується тільки один висновок як сильно життя побило Українські пари що в зрілості і на старості років не хочеться тримати одне одного за руку. Шкода.....",- зазначила Мар'яна Буцюра.

"Міцний шлюб - це праця": фото подружжя тернопільських пенсіонерів викликало захват у мережі (ФОТО), фото-1
#Щасливий #шлюб #подружжя #Тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...