• Головна
  • "Для гарантії ще два рази протягнув її задніми колесами": на Тернопільщині м'ясник жорстоко переїхав собаку (ФОТО18+)
14:01, 19 серпня 2019 р.

"Для гарантії ще два рази протягнув її задніми колесами": на Тернопільщині м'ясник жорстоко переїхав собаку (ФОТО18+)

Днями у Теребовлі чоловік жорстоко познущався з місцевої безпритульної собаки. Він бусом переїхав тварину.

Зараз зоозахисники збирають гроші на допомогу псові. Історію про собаку Хасю і людську жорстокість оприлюднили у спільноті "ГО "Ноїв Ковчег"". Пишуть Тернополяни.

"На очах у свідків один теребовлянський «пан», який займається торгівлею м’ясом, цілеспрямовано роз‘іхав собаку! Хася хотіла перйти дорогу. Ця особь почекала, щоб собака почала переходити, а потім гарненько вліпила по газах на свому бусі і переїхала бідну тваринку. А потім, побачивши, що ціль досягнута, для гарантії, ще два рази протягнув іі задніми колесами. Собака дико кричала. А він, дуже задоволений, поіхав далі", - йдеться у повідомленні зоозахисників.

Чоловіка, який переїхав собаку почали переслідувати свідки. "Зупинили негідника, але він сказав, що йому та псіна не потрібна і йому глибоко наплювати, що собака стікає кров‘ ю і помирає. Сів в свій грат і погріб далі шукати, кого вбити. М‘ясник, що тут скажеш", - пишуть у ГО "Ноїв Ковчег".

Волонтери пан Володимир і пані Зоя взялися рятувати Хасю. Завезли в клініку, де їй надали першу допомогу і оплатили ветеринарні послуги. Сьогодні собаку оперують у Львові. В неї зламані дві лапки.

Долучитися до доброї справи і допомогти зібрати кошти на лікування собаки можна, поповнивши цей рахунок: 5167 9855 6127 4846 Мацюпа Тетяна.

#тернопіль #теребовля

Коментарі

Оголошення
live comments feed...