• Головна
  • Міносвіти просить місцеву владу не виганяти вчителів у відпустки
18:30, 19 грудня 2012 р.

Міносвіти просить місцеву владу не виганяти вчителів у відпустки

Міносвіти доручило місцевим органам управління освітою вжити заходи по недопущенню примусового відправлення учителів у відпустку, зокрема під час канікул.

Про це говориться в листі профільного міністерства, яке отримали начальники управлінь освіти в регіонах. 

Відповідне доручення дане з метою недопущення спроб місцевих органів державної виконавчої влади і органів місцевого самоврядування вирішити проблеми дефіциту своїх бюджетів за рахунок зменшення асигнувань на зміст установ освіти.

Зокрема, місцеві органи управління освітою повинні посилити контроль над дотриманням вимог законодавства в частині забезпечення соціального захисту педагогічних працівників.

Також органи управління освітою повинні вжити додаткові заходи по недопущенню примусового відправлення у відпустку педагогічних працівників за ініціативою керівників учбових закладів, у тому числі під час канікул.

У міністерстві відмічають, що згідно із законодавством, відпустка без збереження заробітної плати надається працівникові тільки по його бажанню.

"Враховуючи викладену, особливу увагу обертаємо на персональну відповідальність керівників установ освіти за неналежне виконання законодавства", - говориться в листі профільного відомства.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...