• Головна
  • Мати трьох доньок тернопільського "кіборга" Івана Вітишина померла за два дні до свого 40-річчя
21:35, 19 серпня 2019 р.

Мати трьох доньок тернопільського "кіборга" Івана Вітишина померла за два дні до свого 40-річчя

Мати трьох доньок тернопільського "кіборга" Івана Вітишина померла за два дні до свого 40-річчя

Марія Вітишин - мужня жінка, мати трьох доньок тернопільського "кіборга" Івана Вітишина, яка невтомно боролася із страшною недугою, все ж таки не вистояла у нерівній боротьбі. Сьогодні, 19 серпня, їй мало б виповнитися 40 років. Усі рідні готувалися до святкування, будували плани, проте... 17 серпня її серце перестало битися. Марію Вітишин поховали сьогодні - в її день народження. 

Цю інформацію кореспонденту 0352.ua підтвердив волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО м.Тернопіль. Як ми вже писали раніше, вони підтримували жінку та допомагали їй із збором коштів.

Сьогодні близько 100 небайдужих людей прийшли, щоб попрощатися з цією доброю та мужньою жінкою. Не було великих промов та чисельних викопосадовців, лише щира молитва та сльози.

Нагадаємо, Іван Вітишин загинув в Донецькому аеропорту 19 січня 2015 року з фотографіями дітей в руках.

Забагато горя випало на долю однієї сім'ї. Редакція сайту 0352.ua висловлює щирі співчуття донечкам пані Марії, маленькому онуку та усім близьким. Щиро зичимо усім сил та терпіння, щоб пережити цю надзвичайно болючу втрату. Дуже хочеться, щоб у їхньому житті відтепер траплялися лише приємні події.

#кіборг #АТО #Тернопільщина
Оголошення
live comments feed...