![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:45, 20 грудня 2012 р.
Працівників “Тернопільбуду” очікують масові звільнення?
На нараді, яка відбулася нещодавно, власник будівельного гіганта Тернопільщини наказав менеджменту звільнити, як minimum, 100 працівників! Мова не про штукатурів і мулярів, а про архітекторів, інженерів, конструкторів та інших кваліфікованих спеціалістів з вищою освітою, стверджують джерела “За Збручем”.
Причини для звільнення доведеться вигадувати, бо більшість працівників “Тернопільбуду” люди авторитетні, зі стажем – прогулами та порушенням трудової дисципліни не промишляють. Кажуть, що “під ніж” потраплять найбільш досвідчені кадри передпенсійного або пенсійного віку. Саме ті, хто своїми руками і розумом розбудовували Тернопіль останні 30 років. Чим же провинилися інтелектуали від будівництва перед шефом? Причина банальна і проста – на оплату їхньої праці у підприємства Васила Лила не вистачає грошей.
Хто ж тоді стежитиме за безпекою будівництва, дотриманням вимог безпеки, справністю кранів і бульдозерів, якістю цегли та цементу на численних будовах “Тернопільбуду” в обласному центрці та за його межами? Питання риторичне, відповіді на нього, можливо, не знає і сам Василь Йосипович.
До речі, навіть в “Будівельнику” Зеновія Щепановського творчих і технічних спеціалістів не звільняли до останнього моменту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...