• Головна
  • Тернополянам продають небезпечні товари з Китаю
15:01, 20 грудня 2012 р.

Тернополянам продають небезпечні товари з Китаю

Українцям продають новорічні прикраси, які не мають жодних дозволів і сертифікатів якості. Відтак, такий небезпечний товар може обернутися лихом для здоров'я і життя людини.

Як з'ясували журналісти, мільйони українців навіть не підозрюють, що придбані  китайські ялинки, дитячі маскарадні костюми, петарди стають буквально запальничками. Зокрема, звичайні гірлянди з Китаю щороку забирають сотні життів через те, що були вироблені за неналежними технологіями. Уся ця продукція завозиться в Україну без сертифікатів та ліцензій.

Журналісти провели експерименти. Вони взяли кілька найдешевших гірлянд, попсували лампочки і без особливих перешкод продали їх. Проте, ані міліція, ані самі покупці нічого не перевіряють.

Відтак, тони пожеженебезпечних товарів продаються на ринках без усіляких документів. Якість цих продуктів сумнівного виробництва просто лякає. Звичайний симпатичний костюмчик для дитини до Нового року від холодного вогню спалахує за кілька секунд.

Загалом результати моніторингу товарів дитячого асортименту показали, що з більш як 255 тисяч перевірених іграшок забраковано 154 тисячі, а це понад 60%.

Новорічні іграшки, дитячі машинки, мішура та піротехніка - все продається без перевірок держави і несе величезну загрозу суспільству.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...