• Головна
  • Розмови по мобільному через тиждень подешевшають на 20-25%
18:00, 20 грудня 2012 р.

Розмови по мобільному через тиждень подешевшають на 20-25%

Результатом розгляду Антимонопольним комітетом (АМКУ) справи відносно тарифів Київстару та МТС стала готовність компаній до зниження як внутрішніх тарифів, так і тарифів на роумінг. Про це заявив Рафаель Кузьмін , перший заступник голови АМКУ, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ .

Компанії, усвідомлюючи масштабність фінансової відповідальності, вийшли на новий рівень співпраці з комітетом, говорить Кузьмін. "Завдяки цьому взаємодії були знайдені реальні резерви подальшого зниження тарифів", - зазначив чиновник. 

За словами Кузьміна, тарифи знизяться на 20-25%, а економічний ефект від зниження складе 1 млрд. грн. Рекомендації по внутрішніх тарифах оператори повинні виконати протягом десяти днів, з роумінгу - протягом 30.

Перший заступник голови АМКУ також зазначив, що відомство збиралося застосувати до найбільшим мобільним операторам країни максимально можливий розмір штрафу - 10% від річного обороту. Але оскільки оператори все ж сіли за стіл переговорів, штрафні санкції застосовуватися не будуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...