• Головна
  • Тернопільська красуня презентувала соціальний проєкт #цінуй життя (ВІДЕО)
19:30, 27 серпня 2019 р.

Тернопільська красуня презентувала соціальний проєкт #цінуй життя (ВІДЕО)

"Цінуй життя". Тернопільська модель організувала для літніх людей стильну фотосесію. Світлини стали чудовим доповненням тематичного календаря. Ініціатор соціальної ініціативи Юля Мосейко переконує, основна суть проєкту показати, що незважаючи ні на вік, ні на статус чи соціальні фактори, завжди потрібно жити на повну, повідомляє Т1 Новини.

Юлія Мосейко представлятиме цьогоріч Тернопіль на конкурсі "Міс "Україна". Окрім буденних справ красуня активно займається благодійністю та організовує соціальні проєкти. Зокрема, днями у Тернополі дівчина презентувала соціальний проект "Цінуй життя". Його учасниками стали 12 людей літнього віку. Для них Юлія влаштувала фотосесію. Світлини помістили у соціальний календар. 

"Зйомка тривала два дні. Кожного вечора я приходила додому заряджена, на позитиві, емоції мене переповнювали. Вони всім своїм нутром показували, що таке цінність життя і як це потрібно робити", - каже ініціаторка соціального проєкту  #Цінуй життя Юлія Мосейко.

Героями проєкту стали учасники соціальної ініціативи "Єднання поколінь". Це люди віком від 50 до 85 років.  

"Всі були дуже здивовані, адже вони побачили себе зовсім іншими. Не у всіх була професійна фотосесія, зараз вони мені всі пишуть і просять скинути фото, оскільки таке у них вперше в житті", - додає Юлія.

Серед учасниць проєкту і пані Віра. Жінка не стримує емоцій, адже каже, приємно усвідомлювати і відчувати підтримку та турботу. 

Долучились до проєкту і друзі Юлії. З учасниками працювали майстри у салоні краси, кваліфікований фотограф та оператор і все це відбувалось у професійній фотостудії.

Під час презентації календаря відбувся також і благодійний аукціон. Зібрані кошти будуть передані у тернопільське геріатричне відділення у село Петрики.

#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...