![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:00, 22 грудня 2012 р.
«Кінець світу» тернополяни відзначили п’янками
У Тернополі перед "кінцем світу" – особливо вночі з 20 на 21 грудня – збільшилася кількість викликів бригад швидкої медичної допомоги до розважальних закладів та на вулиці.
Тернополяни активно заливали страх перед обіцяним апокаліпсисом горілкою і дехто "перебирав". – За минулу добу, напередодні "кінця світу", до нас надійшло значно більше викликів, де причиною було вживання алкоголю, – розповів лікар міської станції швидкої медичної допомоги Сергій Олександрович.
– Напевно, таким чином люди намагалися забутися, а можливо, це просто співпало. Наші медики протягом ночі підбирали п’яних у громадських місцях. Особливо багато було молоді.
До швидкої також зверталися з приводу гіпертоній та серцевих нападів. Хоча загальна кількість викликів не перевищувала середньостатистичної добової.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...