• Головна
  • В Тернопільській МТГ відкрили новий садочок (ВІДЕО)
20:30, 2 вересня 2019 р.

В Тернопільській МТГ відкрили новий садочок (ВІДЕО)

Перший за всю історію існування у селі Чернихів відкрили дитячий садочок. Така подія стала справжнім святом не тільки для жителів села, але і навколишніх населених пунктів. Відкрили садочок тепер вже силами і коштом всієї Тернопільської громади. Скільки витратили на новинку і скільки діток зможуть відвідувати дошкільну групу - знає Яна Полухіна. Показує Т1.

У Чернихові сьогодні свято. Окрім початку навчального року, у селі відбулась ще одна приємна подія. Тут відкрили дитячий садочок. Дошкільна група відтепер працює у Чернихівський школі. Громада цьому радіє, адже кажуть, раніше дошкільного закладу тут не було, тому жителі відчували певні незручності. Наприклад, із доїздом в обласний центр.  

На урочисте відкриття зібралися жителі села і навколишніх населених пунктів, приїхав і Олег Герман. Адже сам іменитий науковець, письменник і громадський діяч є вихідцем із цього села. 

- Наш садочок, це як сад у якому весна дарує цвіт. Сьогодні ми у цю ми народження садочку, який буде давати плоди., - каже письменник Олег Герман.

На те, щоб у селі Чернихів з’явився садочок, із бюджету громади виділили один мільйон 200 тисяч гривень. Наразі заклад відвідуватиме 31 дитина із Чернихова, а також навколишніх сіл.

- Дуже символічно що на початок навчального року в селі з’явився новий дитячий садочок. Це саме те, що хотіли мешканці села, за що переживав староста. Для кожного діти є найдорожчим у житі, і це те, для чого ми хочемо щось робити і творити, - каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Сергій Надал додав, покращувати інфраструктуру громади продовжать і надалі. Для цього кожне село Тернопільської МТГ самостійно визначає, яку проблему потрібно вирішити першочергово, і на це із бюджету будуть виділяти кошти – не менше мільйона гривень, наголосив голова громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль
ТОП новини
"ТЦК почали пакувати українців прямо на цих вулицях, шукають чоловіків однієї категорії": відстрочка не спасе, мобілізація
"Сніг і жахливе похолодання пре в цю область України, дощ і мороз вдарять у регіоні": куди суне снігопад, мороз і негода?
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
Дощ хлине відразу в 6-х областях прямо у День знань, жахлива гроза вдарить в Україні: чого чекати школярам 1 вересня?
Оголошення