• Головна
  • Моторошний випадок: на Тернопільщині із носа жінки виліз дивний черв'як (ФОТО)
19:17, 10 вересня 2019 р.

Моторошний випадок: на Тернопільщині із носа жінки виліз дивний черв'як (ФОТО)

У паразитологічну лабораторію ДУ "ТОЛЦ МОЗ України" звернулася мешканка Тернопільської області з проханням визначити черв’яка, який вийшов з носової порожнини.

Як повідомляє "Реально", черв’яка визначено як личинкову стадію волохокрильця. Волохокрильці, волохокрилі (Trichoptera) — ряд комах, поширений в Україні. Дорослі волохокрильці — комахи середніх розмірів, схожі на метеликів, але їхні крила вкриті не лускою, а волосинками.

Личинка волохокрильців – сіро-коричневого кольору, довжиною до 25 мм, мешкає біля узбережжя водойм. Личинки розвиваються в прохолодній воді, мешкають в річках, струмках, озерах і в ставках з проточною чистою водою, живуть у воді близько року, потім заляльковуються, і з них утворюються метелики, які літають великими зграями над водою.

Волохокрильці – безсумнівно корисна група комах, їх личинками живляться промислові риби наших річок; у риболовлі личинки волохокрильців використовуються як наживка.

Для людського організму личинка волохокрильця шкоди не несе, може потрапити лише випадково з водою при купанні у водоймах.

Моторошний випадок: на Тернопільщині із носа жінки виліз дивний черв'як (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дивний #черв'як #ніс #жінки #Тернопільщина
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"ТЦК дали останні 7 днів, нові правила не залишили ухилянтам шансів": кого мобілізують навіть з відстрочкою чи бронню
"Складено чорний список на виїзд": українців без цього документа за кордон більше не випустять
"ТЦК почне забирати на вулицях чоловіків без цього документа, у липні їх шукатимуть першими": мобілізація і нові правила
Оголошення