• Головна
  • У Тернополі майже три десятки молодих людей пікетували будинок ОДА
16:00, 25 грудня 2012 р.

У Тернополі майже три десятки молодих людей пікетували будинок ОДА

25 грудня  майже три десятки молодих людей з прапорами «Сокола», ВО «Свобода» та УПА провели акцію протесту під стінами будинку Тернопільської ОДА.

Молодь сформувала колону біля готелю «Україна» і пройшли центральною частиною міста до будинку Тернопільської ОДА, – пише ZIK. Попереду колони несли опудало міністра освіти Дмитра Табачника.

Біля будинку ОДА пікетувальники розгорнути плакати з написами «Табачника геть!», «Молодь проти українофоба!», «Мови не вб’єш – нації не знищиш!».

«Янукович знову призначив міністром освіти України Табачника, який є відвертим українофобом. Зараз ми прийшли з плакатами і прапорами, але якщо влада до нас не прислухається, то ми застосуємо інші методи», – заявив один із мітингувальників.

Учасники акції скандували «Табачника геть!», «Слава Україні! Героям слава!», «Слава нації! Смерть ворогам!».

Акція тривала близько 20 хвилин і закінчилася о 13.20 год.

Опудало Табачника пікетувальники забрали з собою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...