• Головна
  • Неподалік Тернополя сталася масштабна пожежа на складі з олією
10:01, 16 вересня 2019 р.

Неподалік Тернополя сталася масштабна пожежа на складі з олією

Пожежа сталася 15 вересня вранці у селі Великий Глибочок Тернопільського району. Горіла будівля, в якій виробляли та зберігаласи соняшникову олію.

Як повідомили в обласному управлінні ДСНС, за лічені хвилини на місце пожежі було направлено черговий караул. Виявилося, що пожежа виникла в прибудованому піднавісі та розповсюдилася на покрівлю будівлі. Площа пожежі на момент прибуття рятувальників становила 500 квадратних метрів.

В будівлі знаходился дві наповнені цистерни ємністю 30 т і 10 т, одна частково наповнена ємністю 10 т та одна порожня ємністю 50 т. Зовні будівлі стояли ще 19 пластикових баків ємністю 1 т з готовою продукцією.

До гасіння пожежі було залучено 7 одиниць техніки та 27 рятувальників.

Під час гасіння врятовано частину складського приміщення площею 250 м кв, допоміжні будівлі, адміністративну будівлю та легковий автомобіль «Fiat».

Внаслідок пожежі знищено частину виробничо-складської будівлі на площі 500 м кв та один пластиковий бак з готовою продукцією.

На місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено.

Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #склад #пожежа #олія

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"ТЦК негайно вирушає у 4 місця по чоловіків з перевірками, повістки масово чекають на людей": мобілізація, документи
"Повістки та жорсткі штрафи від ТЦК терміново накриють українців, на вулицях обиратимуть людей": мобілізація, покарання
Оголошення
live comments feed...