• Головна
  • "Дитина була дуже гарна, то біда страшна": сусіди шоковані жорстоким вбивством 18-річної Діани з Тернопільщини (ВІДЕО)
18:17, 16 вересня 2019 р.

"Дитина була дуже гарна, то біда страшна": сусіди шоковані жорстоким вбивством 18-річної Діани з Тернопільщини (ВІДЕО)

"Дитина була дуже гарна, то біда страшна": сусіди шоковані жорстоким вбивством 18-річної Діани з Тернопільщини (ВІДЕО)

34-річному чоловіку, який вбив 18-річну дівчину в селі Воля Теребовлянського району, обрали запобіжний захід.

Це – тримання під вартою без права внесення застави. За словами старшої слідчої-криміналістки Ольги Романів, чоловік у вбивстві зізнався. Йому загрожує ув’язнення від семи до п’ятнадцяти років за вмисне вбивство. Одна з версій вбивства, яку розглядають слідчі, - ревнощі.

Нагадаємо, вбивство сталося 14 вересня близько 1 ночі.

Детальніше – в сюжеті UA: Тернопіль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбивство #ніж #ревнощі

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"ТЦК негайно вирушає у 4 місця по чоловіків з перевірками, повістки масово чекають на людей": мобілізація, документи
"Повістки та жорсткі штрафи від ТЦК терміново накриють українців, на вулицях обиратимуть людей": мобілізація, покарання
Оголошення
live comments feed...