• Головна
  • На Тернопільщині нечупар змусили забрати сміття, яке ті викинули біля автодрому (ФОТО, ВІДЕО)
13:01, 18 вересня 2019 р.

На Тернопільщині нечупар змусили забрати сміття, яке ті викинули біля автодрому (ФОТО, ВІДЕО)

Після того, як 16 вересня місцеві депутати та поліція дали зауваження порушникам, вони завантажили сміття назад на автомобіль. Про неприємний випадок у громаді повідомила краянка Лілія Лаврів, зазначають Тернополяни.

Недобросовісні мешканці Білецької ОТГ на Тернопільщині шкільною машиною вивезли сміття та висипали його поблизу автодрому

—  Очевидно, у Білецькій ОТГ є дві категорії жителів: - одні жваво виходять на толоку, сумлінно прибирають у своїх селах, впроваджують екологічні табори для дітей, запускають екологічні проекти з екодружинами та мріють про роздільне сортування сміття в майбутньому і чисте довкілля для своїх нащадків; - другі, не задумуючись, викидають сміття в Дім, у якому живуть (а село - це наш великий Дім). І їм байдуже, що вітер буде розкидати довкола поліетилен, що пластик століттями буде лежати в землі й забруднювати підземні води. Що після них хтось буде змушений усе це прибирати, бо сміття саме себе не прибере. Що ПРАВИЛ ПОРУШУВАТИ НЕ МОЖНА, бо правила одні для всіх, навіть для депутата і для директора школи, — йдеться у дописі.

Жінка зазначила, що в цей день на шкільному подвір'ї громади також демонстративно сортували сміття, щоби показати гарний приклад учням.

Немало жителів Тернопільщини обурилися через краян-нехлюїв, які не вміють шанувати природні надбання.

—  Так мені шкода той Кар'єр. Коли мені було років 5-6, мій дід Зиновій Дмитрович казав:"Колись тут, дитино, точно збудують відпочинкову базу, бо така краса!". Ми часто ходили туди по ожини та суниці, дід фотографував, і ні на одній світлині не видно сміття. Чи то пластику тоді не було, чи до влада краще керувала, чи то люди були інші... — прокоментувала Marianna Zaletska.

Варто додати, що чинний Кодекс України про адміністративні правопорушення містить низку положень щодо відповідальності за порушення правил поводження з відходами. Це — забруднення земель відходами, пошкодження та засмічення лісу відходами, порушення вимог щодо операцій поводження з відходами, викидання сміття через вікна транспортних засобів, за борт річкового або маломірного судна та ін.  На практиці такі дії караються за ст. 152 КУпАП, яка передбачає відповідальність за порушення державних стандартів, норм та правил у сфері благоустрою населених пунктів. Розмір штрафу — від 340 до 1360 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...