• Головна
  • "Нормальний ніби, до церкви ходив": що розповідають односельці про 34-річного жителя Тернопільщини, який убив 18-річну студентку (ВІДЕО)
11:17, 19 вересня 2019 р.

"Нормальний ніби, до церкви ходив": що розповідають односельці про 34-річного жителя Тернопільщини, який убив 18-річну студентку (ВІДЕО)

"Нормальний ніби, до церкви ходив": що розповідають односельці про 34-річного жителя Тернопільщини, який убив 18-річну студентку (ВІДЕО)

У селі Воля люди і досі не можуть оговтатись після жорстокого вбивства 18-річної Діани.

Вбивство 18-річної Діани сколихнуло всю Тенопільщину. Студентку у селі Воля на Теребовлянщині зарізав 34-річний чоловік. Та жителів маленького села вбивство вразило найбільше. Люди і не очікували, що щось подібне станеться у них, повідомляє Т1 Новини.

У селі малолюдно. Кого зустрічаємо кажуть, люди настрашені подією, тому з будинку не виходять. Зухвале вбивство дівчини зачепило кожного.

Шоковані жителі не спішать когось звинувачувати. Хлопець був нормальним, хоча багато хорошого про нього сказати не можуть. Мав вже дітей, розлучений, але щоб отак когось вбив ніхто і подумати не міг.

"Нормальний ніби хлопчина, бачила його і до церкви ходив. І її бачила постійно в церкві, а що там між ними сталося, який конфлікт не знаю. Але що я буду судити, то молоді люди", - кажуть жителі села.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вбивство #ревнощі

Коментарі

Оголошення
live comments feed...