• Головна
  • Чому на Тернопільщині водій-хамло у негоду виштовхнув жінку з салону: версія колишнього власника автобуса
11:02, 1 жовтня 2019 р.

Чому на Тернопільщині водій-хамло у негоду виштовхнув жінку з салону: версія колишнього власника автобуса

Громадськість області збурило повідомлення Любові Макарової про те, як водій маршрутки ввечері виштовхав її з матами у дощ з салону маршрутки. Жінка вважала, що вона їхала у маршрутці №8.

Водночас перевізник Юрій Лагіш, який обслуговує даний маршрут, запевняє, що такий водій у нього не працює, а даний автобус уже за даним маршрутом не їздить.

«Я цей автобус продав, він зараз їздить на села. Можливо, жінка звикла до того, що він раніше їздив за маршрутом №8 і за рекламою, яка залишилась на автобусі, візуально вирішила, що це маршрутка №8. А водій, зрозуміло, не міг її везти по тому маршруті, бо курсує по іншому. Не виключено, що це могло стати причиною конфлікту», – каже Юрій Лагіш.

При цьому погоджується, що навіть у разі такої причини поведінка водія аж ніяк не відповідає ситуації і не є виправданою.

«Але хочу підкреслити, що цей водій ніколи не їздив на 8-му маршруті. У нас – хороші водії, не хочу, щоб негатив від даного конфлікту якось потім в свідомості пасажирів асоціювався з ними», – каже перевізник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водій #маршрутка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...