• Головна
  • У центрі Тернополя скандують «Смерть ворогам!» (ФОТО)
18:00, 29 грудня 2012 р.

У центрі Тернополя скандують «Смерть ворогам!» (ФОТО)

Численна колона молодих людей пройшлася центром Тернополя, скандуючи гасла «Слава Україні! Героям слава!», «Слава нації! Смерть ворогам!», «Свободу Павличенкам!».

111

У такий спосіб вони виражають протест проти затримання Сергія і Дмитра Павличенків, яких зробили головними підозрюваними у справі вбивства київського судді.

Марш протесту розпочався на Театральному майдані, участь у ньому взяло близько 200 осіб. Колона в супроводі міліції пройшла бульваром Т. Шевченка, вулицею Руською, а згодом звернула на вул. Патріарха Й. Сліпого.

У руках молоді люди тримають плакати з написами «Волю Павличенкам», «Свободу чесним! Свободу Павличенкам!», «Автономні націоналісти», червоно-чорні прапори та прапори громадської організації «Сокіл». У багатьох з них обличчя закривають балаклави або шалики.

Як пояснили організатори, своїм маршем вони хочуть привернути увагу до беззаконня у судовій системі, до проблеми незаконного засудження сина та батька Павличенків, а також до згортання свободи в Україні.

Як відомо, батька і сина звинувачують у вбивстві судді Шевченківського райсуду столиці Сергія Зубкова. Справа почала розвалюватись з перших слухань. Чимало людей переконані, що Сергія і Дмитра Павличенків головними підозрюваними у цій справі зробили коментарі в інтернеті.

Підозрюваними вони стали, оскільки суддя Зубков свого часу ухвалив рішення не на користь сім’ї Павличенків, у результаті якого виконавча служба знесла половину їхнього помешкання, а речі вивезла у невідомому напрямку. Дмитро Павличенко писав скарги на це рішення у різні інстанції, подавав апеляції і навіть скликав прес–конференції з цієї теми, однак справедливості так і не добився.

У центрі Тернополя скандують «Смерть ворогам!» (ФОТО), фото-1

 DSC_0048

 DSC_0096

 DSC_0119

 DSC_0128

 DSC_0147

 DSC_0158

 DSC_0183

 DSC_0187

 DSC_0203

 DSC_0208DSC_0216

 DSC_0242

 DSC_0247

 DSC_0255

 DSC_0260

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...