"Кульбаба" з неймовірною вечірньою підсвіткою: у мережі показали оновлений фонтан в Тернополі (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 4 жовтня протестували улюблений фонтан "Кульбаба" й у вечірній час доби. Неймовірною вечірньою підсвіткою могли насолоджуватись усі перехожі. Щоправда, зараз це пішохідний фонтан, а басейн довкола нього розібрали при реконструкції вул. Чорновола.

"Перший тестовий пуск нового пішохідного фонтану "Кульбаба" біля поштамту ввечері з підсвіткою", - підписав свої фото та відео Олег Базар.

Фонтан вабить різноманіттям барв, кожен з елементів виграє у світлі по-новому та незвично, адже у пам'яті багатьох він був зовсім інший.

Користувачі мережі під дописом висловлювали щиру радість за таку ініціативу, писали, що він круто виглядає, але зазначали, що було б краще запустити його літом, а не восени.

Нагадаємо, що  запрацював оновлений фонтан «Кульбаба» 4 жовтня, реконструкцію розпочали ще у червні, тоді й повідомили про його кардинальні зміни у зовнішньому  вигляді та функціонуванні. Зазначимо, що на фонтан "Кульбаба" у Тернополі було закладено 800 тисяч гривень.

"Кульбаба" з неймовірною вечірньою підсвіткою: у мережі показали оновлений фонтан в Тернополі (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 "Кульбаба" з неймовірною вечірньою підсвіткою: у мережі показали оновлений фонтан в Тернополі (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 "Кульбаба" з неймовірною вечірньою підсвіткою: у мережі показали оновлений фонтан в Тернополі (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 "Кульбаба" з неймовірною вечірньою підсвіткою: у мережі показали оновлений фонтан в Тернополі (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 "Кульбаба" з неймовірною вечірньою підсвіткою: у мережі показали оновлений фонтан в Тернополі (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
тернопіль фонтан кульбаба реконструкція чорновола
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі