• Головна
  • "Мама ранньої пташки": тернополянка Надія Кирилів виходила недоношених двійнят і надихає своєю історією (ВІДЕО)
17:30, 8 жовтня 2019 р.

"Мама ранньої пташки": тернополянка Надія Кирилів виходила недоношених двійнят і надихає своєю історією (ВІДЕО)

Перші 6 годин після пологів Надія не бачила своїх діток. Двійня народилася недоношеною - на восьмому місяці. Реанімація, переживання і молитви, аби малеча вижила. Зараз у сім'ї Кирилів четверо діток. Важкі часи лишилися позаду, але згадують їх усе одно із хвилюванням. Надія сподівається - її приклад допоможе й іншим мамам пережити важкі часи. А ми продовжуємо розповідати вам про премію "Найкраща мама Тернопілля". Сьогодні - історія мами ранніх пташок Надії Кирилів. Показує Т1.

Це - Дем’ян, а це його сестричка Мілана. Зараз двійнятам по 3 із половиною роки. Вони активні, веселі і здорові. Але народилися недоношеними. Мама сімейства Надія Кирилів згадує - це була перша вагітність, бажана і очікувана. Але малеча народилася на восьмому місяці вагітності. Мілана тоді мала лише півтора кілограма ваги, а Дем’янчик і того менше – кіло сто. 

- Коли вони з’явилися на світ, то перших 6 годин я не могла побачити діток. Далі - тиждень перебування у реанімації. Ми молились, хвилювались, переживали, робили усе можливе і неможливе, щоб вони жили, - розповідає учасниця премії "Найкраща мама Тернопілля" у номінації "Мама ранньої пташки"  Надія Кирилів.

Надія показує фото маляток. Каже - у той момент немала жодного сумніву, що все буде добре. Зараз двійнята ходять у садочок і у розвитку не відстають від однолітків. 

- Мілана в 3 роки вивчила алфавіт, вона сама хоче вчитися, малює, танцює. Дем’ян - хлопчик, він більше бешкетник, він цікавиться машинами. Вони на свій вік непогано розвиваються, - додає Надія Кирилів.

Зараз ті кризові часи у лікарні сім’я згадує без остраху. У родини з’явилося іще двоє діток: Єва і наймолодший Матвій, якому усього 4 місяці. Поки старші граються із мамою, Матвійка няньчить тато. 

- Мама наша, як Дем’янчук каже, робот, на ній все тримається, повністю. Стараюсь працювати вдома, щоб я міг щось допомогти. Підстрахувати її в чомусь, - каже чоловік Надії Олег Кирилів.

Надія Кирилів пишається своєю великою і дружньою родиною. Тому вирішила взяти участь у премії "Найкраща мама Тернопілля". Спершу знайомі радили брати участь у номінації "Мама сімейний затишок". 

- Я останні 4 роки практично тільки сім’ї належу.  Я довго вагалася, оскільки у мене є ранні пташки я вирішила, що подам на цю номінацію, а не на іншу, - каже пані Надія.

Надія Кирилів сподівається: її історія надихне інших. Навіть якщо дітки народилися недоношеними, лікарська опіка, батьківська турбота і молитва допоможуть пережити важкі часи. І все буде добре. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль
Оголошення
live comments feed...