• Головна
  • Тернополянин разом з двома спільниками видурив у директора товариства майже 200 тис.гривень
14:00, 2 січня 2013 р.

Тернополянин разом з двома спільниками видурив у директора товариства майже 200 тис.гривень

Прокуратурою області направлено до суду кримінальне провадження стосовно жителя Тернополя за ч.3 ст. 190, ч.2 ст. 358, ч.2ст.28-ч.3,4 ст. 358 КК України (шахрайство, підроблення та використання завідомо підроблених документів, вчинені за попередньою змовою групою осіб).   

Обставини справи:
   Встановлено, що тернополянин, видаючи себе за іншу особу, разом з двома спільниками, підробивши документи, ввели в оману директора одного з товариств та заволоділи зерном ріпаку в кількості понад 55 тон, чим заподіяли шкоду товариству на суму майже 194 тис. 200 гривень.   

Обвинувальний акт відносно жителя Тернополя у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст. 190, ч.2 ст.358, ч.2ст.28-ч.3,4 ст.358 КК України, направлено до Тернопільського міськрайонного суду. Тепер йому загрожує позбавлення волі на строк до 8 років.

Додатково:
   Стосовно зловмисника обрано запобіжний захід – взяття під варту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"Тарифи на світло та газ з 1 червня, такого від цін українці не чекали": людям розповіли, скільки доведеться платити влітку
Оголошення
live comments feed...