• Головна
  • Хто з тернополян має право на безкоштовну правову допомогу?
19:30, 3 січня 2013 р.

Хто з тернополян має право на безкоштовну правову допомогу?

  Згідно наказу Міністерства юстиції України від 2 липня 2012 року створено Тернопільський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Свою діяльність правовий центр розпочав з першого січня цього року.    

Згідно закону, будь-яка особа, яку затримали у рамках кримінального провадження чи в адміністративному порядку, має право на безоплатну правову допомогу. Працівник міліції, котрий здійснив затримання, зобов‘язаний негайно зателефонувати за номером 0 800 213 103 і повідомити про цей факт. Набрати номер центру правової допомоги може не тільки співробітник органів внутрішніх справ, а й сам затриманий чи його родичі знайомі.    

Протягом двох, а в крайніх випадках шести годин адвокат повинен особисто зустрітися із затриманою особою, роз‘яснити їй її права та надати необхідні консультації.Жодних пояснень чи свідчень затримана особа не може надавати правоохоронцям до зустрічі з адвокатом.    

Користуватися й надалі послугами центру безкоштовної правової допомоги чи ні – вирішувати затриманому.    

Тернопільський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою : м. Тернопіль, вул. За Рудкою, каб. 603

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...