![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
16:30, 3 січня 2013 р.
На вулиці Текстильній сталася аварія водогону, а «Тернопільводоканал» бездіє?
На вулиці Текстильній близько обіду сталася аварія водогону: кілька промислових підприємств залишилися без водопостачання, а "Тернопільводоканал" заявляє, що то не його проблеми,- пише читачка 0352.
- Мовляв Текстильна це промислова зона, а не житлова. Хай підприємства, що там розміщені, скидаються та ремонтують труби самі! А за що ж вони гроші беруть, що це за самоуправство? Виходить: коли хочу роблю, а не хочу - то не роблю?- запитує пані Ольга.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...