На Тернопільщину з'їхалися художники зі всієї України (ФОТО)

На Тернопіллі в ці дні перебувають художники з усіх куточків України, які надихаються красотами нашого краю і творять просто неба. 17 митців приїхали сюди на всеукраїнський пленер.

Захід вже підходить до завершення — завтра останній день. Впродовж восьми днів майстри пензля виїжджають на різні локації – переважно найвідоміші туристичні місця Заліщицького району. Пишуть Тернополяни.

Участь у цьому проекті беруть художники із Запоріжжя, Києва, Івано-Франківська, Кривого Рогу, Харкова, Бердянська. Кожен має власну техніку виконання. Є певні правила: одна локація – одна картина. Звісно, якщо хочеться творити ще, то ніхто не обмежує.

За словами організаторки проекту Валерії Валікої, мета мистецького пленеру – показати очима художників красу України, туристичні локації, історичні пам'ятки, архітектуру, традиції, побут, людей, тварин, природу.

"Через рік плануємо зробити спільну пленерну виставку в Києві та видати каталог, де будуть не тільки матеріали про художників, а й опис туристичних принад з різних областей України. Бо це не перший такий захід у Заліщицькому районі. Ми збиралися вже кілька разів в різних мальовничих місцях. Попереду – нові локації", – каже Валерія Велікая.

На Тернопільщину з'їхалися художники зі всієї України (ФОТО), фото-1 На Тернопільщину з'їхалися художники зі всієї України (ФОТО), фото-2 На Тернопільщину з'їхалися художники зі всієї України (ФОТО), фото-3
тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі