• Головна
  • В Тернопільській ДЮСШ будуть проводити всеукраїнські змагання та чемпіонати
12:01, 19 жовтня 2019 р.

В Тернопільській ДЮСШ будуть проводити всеукраїнські змагання та чемпіонати

У Тернополі триває масштабне будівництво нових і реконструкція наявних об’єктів спортивної інфраструктури. Зокрема, на вул. Братів Бойчуків, 4а нещодавно розпочалися активні роботи з відновлення приміщень фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) та басейну КЗ «ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту». 

У цьому спортивному комплексі передбачено відремонтувати усі внутрішні приміщення із заміною підлоги, облаштувати трибуни на понад 500 глядацьких місць, влаштувати усю необхідну інфраструктуру для спортсменів, а це - і облаштування туалетних та душових кімнат, і роздягалень, і кімнат для зберігання спортивного інвентарю.

Також, тут заплановано оновити освітлення та звукове обладнання, капітально відремонтувати зовнішній фасад будівлі та провести утеплення і гідроізоляцію басейну.

Після реконструкції комплексу вихованці дитячо-юнацької спортивної школи зможуть не лише займатися тут різноманітними ігровими видами спорту, а й приймати всеукраїнські змагання та чемпіонати.

Нагадаємо, у комунальному закладі Тернопільської міської ради "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" футзалом, гандболом, волейболом та баскетболом займається близько 1000 дітей. Оскільки, даний об’єкт спортивної інфраструктури був зведений ще  у 80-тих роках, на сьогодні приміщення перебувало у занедбаному стані та потребувало капітального ремонту. Реконструкція спортивного комплексу проводиться на умовах співфінансування з бюджету Тернопільської громади та державного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ДЮСШ #ремонт

Коментарі

Оголошення
live comments feed...