Радіус вибуху снаряду – 600 метрів: на Тернопільщині мають знешкодити ще сотню знайдених боєголовок

На Теребовлянщині піротехніки знешкодять ще 94 снаряди калібром 105 мм та 37 підривників до них у кар’єрі поблизу села Надрічне Теребовлянського району.

Начальник сектору гуманітарного розмінування та піротехнічних робіт пожежно-рятувальної служби області Олександр Дворецький розповідає "Новинам" Тернопільської філії Суспільного радіус вибуху цих снарядів – 600 метрів. За його словами, вчора знешкодили 94.

У цьому селі снаряди відкопували протягом тижня на території 2 гектари. Всього там виявили 229 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. Це найбільша кількість знайдених вибухонебезпечних предметів в одному місці на Тернопільщині цього року.

Цю подію рятувальники кваліфікують як відкриту надзвичайну ситуацію техногенного характеру, розповідає Олександр Дворецький. На сьогодні в області є ще одна така ситуація, поблизу села Вілія Шумського району. Там, 16 вересня 2018 року піротехніки виявили і знешкодили близько 800 артснарядів часів Другої світової війни калібром 45 мм на території 4 гектари.

піротехніка снаряди
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі