Тернополянам із особливими потребами надаватимуть допомогу швидше

У Тернополі, 24 жовтня, презентували додаток «112:UA», який створили для полегшення особам з особливими потребами доступу до служб екстреної допомоги.

Мобільний додаток розробили представниками компанії MakeIT.technology, для смартфонів на базі Android. Він забезпечує простий та зручний доступ до служб екстреної допомоги. Додаток спеціально адаптований, перш за все, для осіб з особливими потребами, з метою отримання ними швидкої та якісної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Його можуть користуватися люди з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, люди похилого віку та інші.

Для того щоб надіслати сигнал про допомогу потрібно натиснути лише одну «гарячу» клавішу, пише tenews. Після отримання повідомлення, диспетчер, завдяки спеціальному програмному забезпеченню, матиме необхідну інформацію про потерпілого, його медичні дані, місце перебування тощо. Це дозволить оперативно відреагувати на запит та направити до місця виклику екстрену службу, відповідно до потреби абонента.

До слова, 3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, на Тернопільщині розпочнуть тестове випробування додатку «112:UA».

Тернопіль швидка допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі