• Головна
  • "Люди з машини все бачили": батьки 15-річної Наталі, яка на Тернопільщині випала з автобуса і загинула, розповіли про трагедію (ВІДЕО)
09:31, 28 жовтня 2019 р.

"Люди з машини все бачили": батьки 15-річної Наталі, яка на Тернопільщині випала з автобуса і загинула, розповіли про трагедію (ВІДЕО)

"Люди з машини все бачили": батьки 15-річної Наталі, яка на Тернопільщині випала з автобуса і загинула, розповіли про трагедію (ВІДЕО)

15-річна Наталя Цар, що загинула під час поїздки у рейсовому автобусі, була єдиною дитиною в сім'ї. Шоковані батьки досі не можуть оговтатися від жахливої трагедії.

Сергій Цар стверджує, що страшну подію на власні очі бачили люди, які їхали в автомобілі позаду автобуса. За їхніми словами, автобус почав хитатися на нерівній дорозі, згодом відкрилися двері і з салону випала дівчина. 

"Вона померла у "швидкій", а не в лікарні",- розповіла матір загиблої. -"Вона така добра була, така дитина була мила".

Хоронили дівчинку всім селом. Односельчани теж запевняють, що стан дороги, де трапилася ДТП, перебуває у дуже поганому стані. Водії рейсових автобусів підтверджують, що їздити тією дорогою - небезпечно.

Детальніше дивіться у "Вікна-новини".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#15_річна #Наталя #загинула #автобус #випала #батьки #трагедія #Тернопільщина
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення