На один храм більше: у Тернополі освятили церкву святих Бориса і Гліба (ВІДЕО)

У Тернополі на одну святиню стало більше.  На вулиці Золотогірській митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь Семенюк освятив  храм, названий на честь святих  мучеників Бориса і Гліба.  В цей день помолитися до нової церкви прийшли сотні тернополян. Чимало  з яких безпосередньо долучилися до будівництва святині. Кажуть,  на цю подію  чекали більше 5 років, повідомляє Т1 Новини.

З квітами в руках  та у вишиванках. Десятки  вірян та священиків прийшли до храму Бориса і Гліба, що на вулиці Золотогірській,  для того, аби спільно помолитися та взяти участі у  чині освячення святині. 

Пані Галина живе на території  цього мікрорайону. Жінка каже,  усією родиною доєднувалися до будівництва храму, тому для неї  цей день  особливий. 

"Тут в нас капличка була, а тепер невеличкий храм. З Божою допомогою ми вже сьогодні освячуємо свою церкву. Це таке відчуття, що просто  не передати", - каже парафіянка храму святих Бориса і Гліба у м. Тернопіль Галина Гнатів.

Здійснив чин освячення нового храму митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк. Він  привітав всіх парафіян з цим знаменним днем, на який вони чекали більше 5 років.  Священик отець Андрій Цяпута розповідає,  напередодні всією парафією разом прикрашали храм до свята. 

 "Це будівництво має дуже гарний братній і сімейний характер. Його будували парафіяни і разом з тим доєднувався митрополит Василь Семенюк. І ми так, як в сім’ї плекають  маленьку дитинку, так само спільними зусиллями зводили цей наш храм", - додає священник храму святих Бориса і Гліба у м. Тернопіль о. Андрій Цяпута.

Хоч церква  вже освячена,  та роботи над оформленням фасаду та внутрішнім оздобленням ще багато. Та віряни кажуть,  й далі спільними зусиллями наполегливо працюватимуть над розбудовою храму. 

Парафіяни нового храму з власного досвіду знають, що  саме завдяки вірі,  підтримці і братерству можна власними руками зробити те,  в що  раніше й не могли  повірити. Адже новий храм,  це заслуга кожного.

тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі