• Головна
  • Система водопостачання Тернополя: що вже модернізовано?
Новини компаній
09:00, 9 листопада 2019 р.

Система водопостачання Тернополя: що вже модернізовано?

Новини компаній

Про це нещодавно повідомив міський сайт Тернополя. У трубопроводах системи водопостачання встановили регулятори тиску, які допоможуть знизити ймовірність аварій і втрати енергії. Також ряд трубопроводів був обладнаний камерами перемикання і лічильниками.

Фахівці «Тернопіль Водоканалу» повідомили, що перетворення допоможуть не тільки знизити аварійність та підвищити енергоефективність міського водопостачання, а й зменшити вартість обслуговування трубопроводів через уповільнення корозійних процесів.

Реалізація цих досить масштабних проектів стала можлива завдяки фінансовій підтримці Світового банку і проведена в рамках регіональних програм з реконструкції і розвитку міської інфраструктури, зокрема систем водопостачання. А як йдуть справи з рішеннями для приватного сектору, а також малого та середнього бізнесу? Адже не у кожного є можливість звернутися за допомогою до закордонних інвесторів.

На це питання відповідає провідний інженер українського системного інтегратора – компанії «Кластер», Костянтин Кривий.

«Дійсно, у когось може скластися враження, що, наприклад, автоматизація систем водопостачання – це дорого, довго і складно. Насправді, сучасні рішення в цьому напрямку дуже адаптивні і можуть легко заощадити власнику приватного житла або невеликого об'єкту до 80% ресурсів. А завдяки розвитку цієї сфери вартість обладнання поступово здешевлюється.

Саме такою адаптацією і автоматизацією спеціалізованих інженерних комплексів займається наша компанія. Вигоду від впровадження комплексних автоматизованих систем з централізованим контролем і управлінням вже оцінили понад 70 різних підприємств і бізнес-компаній в Тернопільській області, а також власники понад 250 житлових об'єктів. Серед них – ОСББ, котеджі, житлові комплекси.

Суть системної інтеграції – в індивідуальному підході до потреб замовника. Ми не просто прокладаємо інженерні мережі та комунікації або встановлюємо відповідне функціональне обладнання. Ми беремо на себе повний комплекс робіт, від проектування до реалізації системи «під ключ». Дізнатися детально про діяльність кoмпаніі можна тут.

Завдяки диспетчеризації та автоматизації всіх процесів у власника є повний контроль над обладнанням, комунікаціями і можливість точного управління процесами за допомогою спеціалізованих технічних рішень – як апаратних, так і програмних. У тому числі – управління споживання ресурсів.

Системи розробляються на основі визнаних на міжнародному рівні рішень, які відповідають сучасним стандартам і державним нормам. Звичайно, все обладнання сертифіковане і забезпечено відповідними допусками.

Що стосується ціни такої індивідуальної розробки та її впровадження – вона значно нижче, ніж може здатися непосвяченому жителю, скажімо, приватного будинку, який хоче знизити витрати на оплату електрики, газу або води.

Систему з датчиків, що визначають інтенсивність природного освітлення і контролерів та автоматично регулюють інтенсивність штучного освітлення в будинку, освітлення ділянки навколо нього і під'їзних шляхів може дозволити собі практично кожен.

Те ж стосується автоматизованої системи, яка контролює опалення та водопостачання в будинку, витрати газу і води, або системи контролю стану інженерії, яка знижує витрати на ремонти і обслуговування.

На сьогодні компанія «Кластер» впроваджує системи управління і диспетчеризації для усіх галузей бізнесу, промисловості та житлово-комунального господарства по всій Україні. Потенціал цієї сфери невичерпний, і з кожним днем ​​з'являється все більше зручних, економічно вигідних рішень. Зокрема – на базі IT-розробок, які доповнюють і поліпшують згадані муніципальні програми, роблять їх ще більш ефективними, практичними і клієнторієнтованими».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...