• Головна
  • Мешканець Тернопільщини здобув для України перемогу на чемпіонаті з масажу в Італії (ФОТО)
13:01, 7 листопада 2019 р.

Мешканець Тернопільщини здобув для України перемогу на чемпіонаті з масажу в Італії (ФОТО)

Мешканець Тернопільщини приніс перемогу Україні на чемпіонаті в Італії у спа- категорії з масажу. Вже понад 6 років він є практикуючим майстром масажу.

Прийдун Володимир, уродженець Козови, переможець ІV Чемпіонату з масажу в Західному регіоні, переможець ХІ Чемпіонату України з масажу в 2018 рік СПА, володіє Східних та Європейських техніками масажу.

Тепер же завершилася довгоочікувана подія, "Massage SPA Talent Italia", де Володимир Прийдун у тандемі з Тетяною Корж здобув друге місце.

"Коли я вперше познайомився з масажем це відразу стало філософією у моєму житті. Сьогодні разом з майстром Тетяною Корж представляю авторську розробку-масаж Сан Райс. Техніка тандем-масажу "Сан Райс" наповнена не тільки глибокою обробкою тіла, м'язів, суглобів, а й наповнює енергією і духовністю",- розповідає масажист.- "Клієнт відчуває і гармонію в душі і легкість в тілі. Це масаж, який змінить ваші погляди і ставлення до оздоровчо-лікувальтних технік, масаж який поведе Вас у захоплюючий стан гармоній майстра та клієнта. І це лише як спостерігача, а тепер уявіть себе на місці клієнта…

Завдяки тому що майстри які працюють в єдиному диханні та одному енергетичному потоці- допомагають пройти шлях зцілення легко і комфортно. Масаж в 4 руки- це подвійна стимуляція фізіологічного та психологічного розслаблення. Метою синхронного масажу Санрайз є привести організм у повну гармонію та розподілу позитивної енергію по усьому тілу. Після такого масажу Ви відчуєте стан спокою та гармонії, покращиться як емоційний так і фізичний стан. Це масаж наповнений любовю та гармонією яку ми хочемо передати вам".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чемпіонат #масаж #Італія #Тернопільщина #виходець

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...