• Головна
  • На Тернопільщині виявили незаконного мігранта без жодних документів
14:28, 8 листопада 2019 р.

На Тернопільщині виявили незаконного мігранта без жодних документів

В Заліщицькому районі виявили незаконного мігранта. Під час перевірки з’ясувалося, що іноземець проживає в Україні без жодних документів, які б посвідчували його особу та громадянство. Зі слів чоловіка, він громадянин Молдови.

Діючи відповідно до вимог закону, посадові особи Заліщицького районного сектору міграційної служби прийняли щодо порушника рішення про примусове повернення, яке він не виконав.

Відтак Управління ДМС України в Тернопільській області звернулось з позовом до суду про його видворення, який було задоволено.

На виконання рішення суду, нелегального мігранта поміщено в Пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, де він очікуватиме на  підтвердження особи та видворення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мігрант #документи
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
"Нові тарифи на світло зростуть у 2 рази, оприлюднено ціни на електроенергію": скільки доведеться платити з 1 серпня
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
"Нові правила відстрочки накриють мільйони чоловіків, з 1 серпня ці категорії втратять бронювання": ТЦК призвуть їх на війну
Оголошення