• Головна
  • Майкл Щур навчив тернополянок не піддаватися "бомбардуванню" в соцмережах (ВІДЕО)
20:31, 8 листопада 2019 р.

Майкл Щур навчив тернополянок не піддаватися "бомбардуванню" в соцмережах (ВІДЕО)

Роман Вінтонів відвідав Тернопіль: журналіст, який більш відомий українським глядачам під ім'ям свого гумористичного персонажу — Майкл Щур, провів семінар під назвою "Як не потонути в потоці інформації?".

До нашого міста він приїхав на запрошення громадської організації "Peraonality".

"Громадська ініціатива "Peraonality" стартувала із того, що ми мали гендерні ініціативи, а сьогодні розпочинаємо серію зустрічей із неординарними людьми, які для нас є цікавими і є неабиякими авторитетами. Один із них є Роман Вінтонів", - каже голова ГО "Peraonality" Ольга Петришина.

У своїй лекції Роман Вінтонів розповідав про те, як захисти себе від інформаційного "бомбардування" у соцмережах. Зокрема, зауважив, що в інтернеті ми стикаємось з десятками новин, які привертають нашу увагу яскравими заголовками, а не змістом.

На думку Романа Вінтоніва, перше, що потрібно зробити, відмовитись від величезного потоку інформації. Тобто слід провести так звану "інформаційну гігієну".

Роман Вінтонів каже, для того, щоб зменшити кількість непотрібних новин, перш за все варто не сприймати інформацію автоматично. Новину у соцмережах, яку ви побачили в інформаційному потоці, слід перевірити, знайти першоджерело, загуглити і лише після того, робити висновки - вірити чи ні.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Майкл #Щур #Роман #Вінтонів #Тернопіль

Коментарі

Оголошення
live comments feed...