• Головна
  • Як відстежити посилку без номера накладної: лайфхаки для клієнтів Нової Пошти
Новини компаній
16:30, 11 листопада 2019 р.

Як відстежити посилку без номера накладної: лайфхаки для клієнтів Нової Пошти

Новини компаній

Трек-номер дозволяє відстежити посилку під час його доставки. Його можна знайти у квитанції, яку відправник отримує під час реєстрації відправлення. Номер відстеження дуже важливий, адже неможливо знайти посилку за іменем, адресою чи номером телефону одержувача.

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли у вас немає номера для відстеження, то вам доведеться докласти максимум зусиль та проявити певну креативність, щоб розрулити цю ситуацію. Ми підготували кілька лайфхаків для тих, у кого немає трек-коду, а відстежити посилку Нової пошти необхідно.

Як відстежити посилку без номера накладної: лайфхаки для клієнтів Нової Пошти, фото-1

Чи можна відслідкувати посилку «Нової пошти» без трек-коду

Часто трапляються випадки, коли одержувач не отримав номер відстеження своєї посилки, або загубив його. Тоді клієнти «Нової пошти» шукають можливості відстежити вантаж без такого номера. Розглянемо, наскільки реально це зробити.

За прізвищем отримувача

Найчастіше користувачі послуг кур’єрської компанії сподіваються на пошук посилки за їхнім прізвищем. Адже такий варіант обіцяють деякі сторонні сервіси. Насправді, посилки, відправлені через «Нову пошту» за особистими даними відстежити неможливо. Тому таким обіцянкам вірити не варто.

Єдине, що ви можете зробити, — це звернутися з проханням до співробітників місцевого поштового відділення. І тільки в тому випадку, коли ваше відправлення перебуває в цьому відділенні, вам допоможуть. Працівники можуть звірити ваші паспортні дані з прізвищем, вказаним на посилці, що не знайшла свого одержувача. У відділення за допомогою краще звертатися в не дуже завантажені дні.

За номером телефону

Під час оформлення відправлення транспортна компанія вимагає від відправника номер телефону отримувача. Тому багато людей вважають, що відстежити вантаж можна за номером мобільного. На жаль, «Нова пошта» не надає можливості відслідкувати посилку в такий спосіб.

За номером експрес-накладної посилки

Єдиний спосіб відстежити посилку Нової пошти — номер експрес-накладної. Уточніть його у відправника. Якщо такої можливості немає, відновити номер накладної можна в будь-якому з відділень служби доставки. Для цього надайте оператору ваш паспорт і номер телефону. А потім уже можна відстежити вантаж на офіційному сайті логістичної компанії або на сторонньому ресурсі Posylka.net, де зібрана інформація про всі логістичні компанії світу.

Як знайти трек-номер

Як відстежити посилку без номера накладної: лайфхаки для клієнтів Нової Пошти, фото-2

Є кілька варіантів спробувати самостійно знайти трек-номер.

Зв’язатись із продавцем

Якщо вам потрібно відстежити посилку з іншої країни через «Нову пошту», а трек-номера у вас немає, спробуйте звернутися до продавця. Іноді компанії можуть знайти номер вашого замовлення за іменем, назвою компанії, службовому адресою чи номером телефону та допомогти вам отримати доступ до свого номеру відстеження в такий спосіб. Також продавець іноді може знайти ваш товар за допомогою вашої кредитної картки або доступу до записів магазину.

Звернутися до перевізника

Спробуйте зв’язатися з оператором служби доставки. Іноді поштове відділення, яке отримало посилку, може шукати її власника. Тому ваш опис може знадобитися для пошуку вантажу, що відповідає вашому опису Ви також можете відправити запит на пошук з усією інформацією, відомою про ваш пакет, щоб допомогти оператору відстежити його для вас.

Почекати

Задля економії продавці інтернет-магазинів часто здійснюють міжнародні відправлення без реєстрації та надання їм треку для відстеження. Пошук такої посилки без допомоги трекерів неможливий. Єдине, що залишається покупцеві — чекати, поки йому не надійне повідомлення з пошти про те, що посилка прибула за місцем призначення та готова до вручення.

Як відстежити посилку без номера накладної: лайфхаки для клієнтів Нової Пошти, фото-3

Часто китайські продавці передають клієнтам треки, що відстежуються лише на території Китаю. Після перетину кордону такі відправлення втрачаються з поля зору трекерів та логістичних компаній, які займаються їхньою доставкою. Посилки отримують нові номери для відстеження, які неможливо встановити за первісним треком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...