• Головна
  • Художники у Тернополі влаштують “Пікнік на узбіччі”
13:30, 13 листопада 2019 р.

Художники у Тернополі влаштують “Пікнік на узбіччі”

П’ятеро художників із Закарпаття презентують у Тернополі спільну виставку «Пікнік на узбіччі».

До неї увійшли роботи Василя Кадара, Володимира Ульянова, Олексія Динника, Руслана Тремби, Тараса Табаки. Кожен з митців творить у власному стилі та вибрав картини, які розкривають його мистецькі пошуки.

– За виставкою «Пікнік на узбіччі» стоїть 10-15 років переусвідомлення часу, його концепцій та регіональних парадигм, – говорить зз Тарас Табака, один з авторів. – Ми присвятили експозицію поняттю усамітнення на тлі гіперконтактної інформаційної сучасності. Пересіченням і зустрічам, важливість котрих не визначає точка їх реалізації. Тонким нюансам психологізму перебування наших співвітчизників в інших середовищах. Відчуттю себе та своїх близьких у незвичних умовах іншого світу як географічного, так і інформаційного. На наш погляд, для західної України це стало симптоматичним явищем, як і бажання щось створювати й стверджуватись на своїй землі. Тому ми, власне, й вирішили запросити вас на цей «Пікнік на узбіччі» глобального світу.

Організатори та художники запрошують тернополян завітати на відкриття виставки 14 листопада о 19.00 у галерею «Бункермуз». Вхід вільний. Триватиме виставка до 4 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #мистецтво #пікнік

Коментарі

Оголошення
live comments feed...